?

Log in

No account? Create an account
Журнал мага поза категорією
Dynamovets
Отримай 3 домени безкоштовно 
6-е-липень-2008 08:58 pm
gonevo

© dyn.org.ua + коментар

Дуже цікава акція від dv та реєстратора доменних імен www.started.ru, і я дякую цим людям за те, що в UAнеті таке відбувається.

Власне про акцію: ви можете отримати безкоштовно 3 домени на вибір в зонах com, net, org, info, biz, ru, com.ua, kiev.ua або in.ua. Гарна пропозиція для тих, хто не мав часу або грошей, але мав ідеї для нових проектів. Причому акція відбувається з 1 по 31 липня 2008 року, і що не менш привабливо - домени гарантовано отримують всі учасники, які виконали вимоги.

А вимоги прості: мати 10 підписників у свого блоґу, поставити 3 посилання в одному пості (за кожне посилання - один домен!) та все.

Отже, після того як ви перевірили наявність власного блоґу, вам треба написати пост в якому буде така інформація: бесплатные домены та безкоштовні домени, які стають доступними завдяки dv та реєстратору доменних імен www.started.ru. Після цього вам треба зв’язатись з організатором акції (контактна інформації на сайті) та повідомити про бажання отримати свої домени за виконану роботу.

До речі, Дмитро (dv) також є автором сайту про вуличні гонки в Києві.

Прєвед =)